Українська Банерна Мережа
UkrKniga.org.ua
Не помиляється у виборі президента тільки той, хто не брав участі у голосуванні. / Володимир Канівець

Додати в закладки



Додати в закладки zakladki.ukr.net Додати в закладки links.i.ua Додати в закладки kopay.com.ua Додати в закладки uca.kiev.ua Написати нотатку в vkontakte.ru Додати в закладки twitter.com Додати в закладки facebook.com Додати в закладки myspace.com Додати в закладки google.com Додати в закладки myweb2.search.yahoo.com Додати в закладки myjeeves.ask.com Додати в закладки del.icio.us Додати в закладки technorati.com Додати в закладки stumbleupon.com Додати в закладки slashdot.org Додати в закладки digg.com
Додати в закладки bobrdobr.ru Додати в закладки moemesto.ru Додати в закладки memori.ru Додати в закладки linkstore.ru Додати в закладки news2.ru Додати в закладки rumarkz.ru Додати в закладки smi2.ru Додати в закладки zakladki.yandex.ru Додати в закладки ruspace.ru Додати в закладки mister-wong.ru Додати в закладки toodoo.ru Додати в закладки 100zakladok.ru Додати в закладки myscoop.ru Додати в закладки newsland.ru Додати в закладки vaau.ru Додати в закладки moikrug.ru
Додати в інші сервіси закладок   RSS - Стрічка новин сайту.
Переклад Натисни для перекладу. Сlick to translate.Translate


Вхід в УЧАН
Анонімний форум з обміну зображеннями і жартами.



Додати книгу на сайт:
Завантажити книгу


Скачати одним файлом. Книга: Посібник для податківців


§6. Оперативне інформування платників податків

Завдяки стендам платники податків можуть швидко отримати першочергову інформацію (розташування управлінь, відділів, терміни подачі звітності, зміни у пдатковвому законодавстві тощо).

Стенди можуть поділятися на стенди загальної інформації, законодавчо- інформаційні, тематичні тощо.

Вони, як правило, розташовуються біля входу до податкового органу на видному місці з достатнім освітленням. Оформлення стендів має давати змогу платникам податків легко орієнтуватися в інформації. Враховуючи велику кількість людей, під час здачі звітності для зручності у користуванні однотипних стендів у приміщенні може бути декілька. Ксерокопії документів, представлені на стенді, бажано застосовувати із більшим шрифтом та якісно виконані. Поруч із стендами, де наведено приклади заповнення звітності, доцільно організовувати обладнані місця для платників податків, де вони б могли заповнити необхідні документи.

Стенд загальної інформації може містити:

1.1. Режим роботи Державної податкової адміністрації / інспекції.

1.2. Розташування керівництва, управлінь / відділів.

1.3. Графік прийому громадян керівництвом, управлінням / відділами державних податкових адміністрацій.

1.4. Схематичне зображення структури ДПА в області (місті) із зазначенням їх адреси та телефонів загальних відділів. Схематичне зображення можна подавати з використанням контуру карти області.

1.5. Повідомлення про проведення семінарів, круглих столів, а також “гарячих ліній” з керівниками податкових адміністрацій.

На законодавчо-інформаційному стенді міститься інформація про:

1.1. Перелік податків і зборів, які сплачують платники податків в Україні.

1.2. Зміни у податковому законодавстві (бажано, щоб документ був на стенді повністю, але при великому обсязі документа слід вміщувати тези з посиланнями на офіційне видання, де він публікувався). Якщо були зміни у законодавчих актах , то необхідно їх виділити, щоб платник податків звернув на них увагу. Це може бути оголошення такого змісту “Зверніть увагу! – зміни у податковому законодавстві”.

1.3. Положення про порядок подання та розгляду скарг платників податків державними податковими адміністраціями в редакції наказу від 3 березня 1998 року № 93, зареєстованого в Міністерстві юстиції України 17 березня 1998 року за № 176/2616.

1.4. Роз’яснення податкового законодавства з найбільш актуальних питань, поданих в журналі “Вісник податкової служби” та щотижневику “Консультант”, інших виданнях податкової служби.

Тематичний стенд

Оформлення тематичних стендів здійснюється з метою ознайомлення платників податків з різними формами оподаткування, а також у зв’язку з введенням нових податків і зборів.

Інформацію на цьому стенді пропонується розміщувати з урахуванням особливостей оподаткування фізичних та юридичних осіб за такою схемою:

1. Законодавчі та нормативні акти, якими слід керуватися.

2. Суб’єкти підприємницької діяльності, фізичні особи, на яких поширюється дія законодавчих та нормативних актів.

3. Суб’єкти підприємницької діяльності, на яких не поширюється дія законодавчих актів.

4. Перелік пільг, передбачених законодавчим актом.

5. Порядок обчислення, терміни сплати і форма звітності.

Відповідно до пп. 6.2.4 п. 6.2 ст. 6 Закону України “Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” ДПА України розроблено Порядок встановлення та експлуатації дощок податкових оголошень (повідомлень), який затверджено наказом ДПА України від 18.09.2001 № 375.

Зазначений порядок визначає правила встановлення та експлуатації дощок податкових оголошень (повідомлень).

Порядком визначається загальні вимоги до місця розташування, розмірів та конструкції дошки податковвих оголошень і повідомлень у податкових органах. Дошка має бути розміщена біля входу до приміщення податкового органу (при цьому вона має знаходитись під постійним наглядом працівників охорони приміщень) або у холі приміщення податкововго органу. Для зручності платників податків та максимальної уніфікації зовнішнього вигляду дощок податкових оголошень (повідомлень) у всіх податкових органах України інформація на дошці має бути розміщена на висоті в межах від 50 до 200 см, граничну довжину дошки встановлено в межах від 2 до 5 м. При цьому її конструкція має забезпечувати збереження податкових повідомлень від ушкодження природними факторами, доступність для візуального ознайомлення з інформацією, розміщеною на ній (у тому числі у темну частину доби) та вбереження розміщених на дошці документів від несанкціонованого вилучення чи пошкодження.

Водночас схема розміщення, кількість дощок, конкретні розміри, конструкція, порядок обслуговвування та охорони встановлюється керівником податкового органу залежно від кількості зареєстрованих платників податків, податкових повідомлень (вимог), що направляються платникам податків, умов, за яких функціонує податковий орган, тощо.

Для зручності платників податків також передбачено, що податкові повідомлення мають розміщуватись на дошці окремо від податкових вимог, крім того, окремими блоками мають розміщуватися податкові повідомлення (вимоги), що стосуються платників податків – юридичних та фізичних осіб.

Якщо площа дошки не дозволяє розмістити всі податкові повідомлення (вимоги) без їх взаємного перекриття, то на дошці мають бути розміщені списки платників податків, яким направлено податкові повідомлення (вимоги), що мають містити інформацію про те, де з ними можна ознайомитися (номер кімнати, телефон та прізвище відповідального працівника).

Податкові повідомлення (вимоги) мають знаходитися на дошці до настання терміну виникнення права на здійснення податковим органом відповідно до закону наступного заходу з погашення податкового боргу платника податків – тобто податкове повідомлення протягом десяти календарних днів, податкова вимога – 30 календарних днів. Після зняття дошки податкові повідомлення (вимоги) зберігаються у справі платника податків.

Контрольні запитання

1. Розкажіть про оформлення стендів у приміщенні органів ДПС.
2. Опишіть Порядок оформлення дощок податкових повідомлень (вимог) у податкових органах.

Книга: Посібник для податківців

ЗМІСТ

1. Посібник для податківців
2. §1. Завдання підрозділів ДПС по роботі з платниками податків
3. §2. Структура підрозділів ДПС, що займаються роботою з платниками податків
4. § 3. Створення податкових інспекцій по роботі із великими платниками податків
5. РОЗДІЛ І МАСОВО-РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНА РОБОТА § 1. Співпраця із засобами масової інформації
6. §2. Формування високої податкової культури та навчання населення
7. §3. Іміджеве забезпечення ОДПС
8. §4. Соціальна реклама на податкову тематику
9. §6. Види ділового спілкування. Методика проведення прес-конференцій, брифінгів, “круглих столів”, інтерв’ю.
10. РОЗДІЛ ІІ ФОРМИ КОНСУЛЬТАЦІЙНОЇ РОБОТИ ОРГАНІВ ДПС §1. Проведення консультацій з платниками податків
11. §2. Консультації під час особистого прийому платників податків
12. §3. Консультації за письмовими зверненями платників податків
13. §4. Порядок розгляду скарг платників податків
14. § 5. Довідково-інформаційна служба “007”
15. §6. Оперативне інформування платників податків
16. РОЗДІЛ ІІІ Забезпечення зворотного зв’язку із платниками податків § 1.Організація роботи громадських приймалень
17. §2. Співпраця органів ДПС із громадськими організаціями, що захищають інтереси платників податків
18. § 3. Запровадження інституту волонтерів податкової служби України (громадських податкових консультантів)
19. §4. Проведення сеансів телефонного зв’язку (“гарячих ліній”) з платниками податків
20. §5. “Телефон довіри”
21. РОЗДІЛ І V. ВИКОРИСТАННЯ ІНТЕРНЕТ-ТЕХНОЛОГІЙ У РОБОТІ З ПЛАТНИКАМИ ПОДАТКІВ § 1. Порядок розміщення, надання і поновлення інформації на Web-сайті органу Державної податкової служби України
22. § 2. Інформаційний зміст та структура Web-сайту
23. § 3 Дизайн web-сайту
24. §4. Безпека та спеціальні засоби Web-сайту
25. РОЗДІЛ V. КУЛЬТУРА ТА ЕТИКА СПІЛКУВАННЯ ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ ДПС ІЗ ПЛАТНИКАМИ ПОДАТКІВ § 1. Сутність і розвиток професійної етики Завдання професійної етики податківця
26. §2. Професійна мораль. Моральні вимоги суспільства до працівників ОДПС
27. § 3. Професійний такт і етикет
28. § 4. Етика ділового спілкування
29. ЛІТЕРАТУРА

На попередню


Додати в закладки



Додати в закладки zakladki.ukr.net Додати в закладки links.i.ua Додати в закладки kopay.com.ua Додати в закладки uca.kiev.ua Написати нотатку в vkontakte.ru Додати в закладки twitter.com Додати в закладки facebook.com Додати в закладки myspace.com Додати в закладки google.com Додати в закладки myweb2.search.yahoo.com Додати в закладки myjeeves.ask.com Додати в закладки del.icio.us Додати в закладки technorati.com Додати в закладки stumbleupon.com Додати в закладки slashdot.org Додати в закладки digg.com
Додати в закладки bobrdobr.ru Додати в закладки moemesto.ru Додати в закладки memori.ru Додати в закладки linkstore.ru Додати в закладки news2.ru Додати в закладки rumarkz.ru Додати в закладки smi2.ru Додати в закладки zakladki.yandex.ru Додати в закладки ruspace.ru Додати в закладки mister-wong.ru Додати в закладки toodoo.ru Додати в закладки 100zakladok.ru Додати в закладки myscoop.ru Додати в закладки newsland.ru Додати в закладки vaau.ru Додати в закладки moikrug.ru
Додати в інші сервіси закладок   RSS - Стрічка новин сайту.
Переклад Натисни для перекладу. Сlick to translate.Translate