Українська Банерна Мережа
UkrKniga.org.ua
Земля схожа на голову, тільки в ній більше цвинтарів. / Василь Стус

Додати в закладки



Додати в закладки zakladki.ukr.net Додати в закладки links.i.ua Додати в закладки kopay.com.ua Додати в закладки uca.kiev.ua Написати нотатку в vkontakte.ru Додати в закладки twitter.com Додати в закладки facebook.com Додати в закладки myspace.com Додати в закладки google.com Додати в закладки myweb2.search.yahoo.com Додати в закладки myjeeves.ask.com Додати в закладки del.icio.us Додати в закладки technorati.com Додати в закладки stumbleupon.com Додати в закладки slashdot.org Додати в закладки digg.com
Додати в закладки bobrdobr.ru Додати в закладки moemesto.ru Додати в закладки memori.ru Додати в закладки linkstore.ru Додати в закладки news2.ru Додати в закладки rumarkz.ru Додати в закладки smi2.ru Додати в закладки zakladki.yandex.ru Додати в закладки ruspace.ru Додати в закладки mister-wong.ru Додати в закладки toodoo.ru Додати в закладки 100zakladok.ru Додати в закладки myscoop.ru Додати в закладки newsland.ru Додати в закладки vaau.ru Додати в закладки moikrug.ru
Додати в інші сервіси закладок   RSS - Стрічка новин сайту.
Переклад Натисни для перекладу. Сlick to translate.Translate


Вхід в УЧАН
Анонімний форум з обміну зображеннями і жартами.



Додати книгу на сайт:
Завантажити книгу


Скачати одним файлом. Книга: Аудит – конспект лекцій (УДПСУ)


1. Після ознайомлення з особливостями виробничо - господарської діяльності

2. Для перевірки своєчасності розрахунків з внесків до статутного капіталу порівнюють фактичні внески по датах у розрізі засновників з установленними в документах на заснування підприємства.

3. У спільних підприємствах перевірці підлягає повнота, своєчасність і достовірність внесків іноземних засновників у конвертованій валюті виходячи із засновницьких документів.

4. Варто звернути увагу на внески у вигляді нематеріальних активів (майнові права, торгові знаки, права на користування природніми ресурсами, землю, інтелектуальну власність). Вони обліковуються за договірними цінами. Оприбуткування нематеріальних активів повинно проводитися на підставі спеціальних актів про приймання з додатками відповідної документації, яка бсвідчила про достовірність їх наявності, зв"язок з виробничою діяльністю. Часто мають місце зарахування нематеріальних актвів як внесків тільки на підставі актів приймання, без належно оформленної документації щодо конкретного виду, із завищенням оцінки.

5. Перевірка обгрунтованості змін величини статутного капіталу здійснюється на підставі аналізу обліку по Кт рахунку 40 та візуального контролю про наявність змін у засновницьких документах, документі про перереєстрацію статутного капіталу при новому, додатковому випуску акцій, підвищенні їх номінальної вартості або зменшенні (при викупі акцій у власників акцій) чи зниженні їх номінальної вартості.

6. Одночасно здійснюється контроль кореспонденції рахунків стосовно правильності ведення обліку операцій по статутному капіталу, а також методики ведення облікових реєстрів з аналітичного обліку по рахунках 40, 67.

7. Особливість аудиту на підприємствах державної форми власності зумовлена тим, що на рахунку 40 відображається вартість ОЗ, єдиним власником, яких є держава. Протягом поточного року на ньому відображаються операції, пов"язані з надходженням та вибуттям ОЗ, їх функціонуванням (нарахування амортизації), а також операцій, що відображають поповнення або зменшення оборотного капіталу. Величина статутного капіталу спеціально не реєструється при відкритті підприємства чи змінах у продовж функціонування.

При проведенні аудиту на державних підприємствах необхідно необхідно звертати увагу на відповідне збільшення або зменшення в статутному капіталі при проведенні переоцінки товарно - матеріальних цінностей.

Збільшення статутного капіталу здійснюється за рахунок ведення в експлуатацію об'єктів соціального будівництва, до оцінки виявлених при інвентаризації основних фондів, які раніше не були зараховані на баланс, а також шляхом індексації ОЗ.

Статутний капітал зменшується в частині ОЗ на суму вартості безкоштовно переданих ОЗ за розпорядженням вищестоящих органів, за рахунок списання об'єктів з балансу, уцінення ОЗ, їх ліквідації.

Законність і правильність записів щодо збільшення статутного капіталу, з'ясовується шляхом його вивчення і зіставлення з діючим законодавством та порядком ведення бухгалтерського обліку. Іноді неправильно відносять до ОЗ спеціальних інструментів, МП. У разі виявлення таких фактів, необхідно запропонувати списати ці предмети із статутного капіталу, а також з'ясувати чому вони були віднесені до нього.

Важливим напрямком поповнення статутного капіталує введення в дію нових ОЗ, що створені або придбані в процесі освоєння капітальних вкладень. Перевіряючи вказані записи, необхідно зіставити їх з записами за рахунками 10 "Основні засоби" та 15 "Капітальні інвестиції" з метою виявлення реальності, повноти та своєчасності збудованих чи придбаних об'єктів, облік яких здійснюється у складі ОЗ. Для цього необхідно перевірити наявність актів прийому і експлуатації таких об'єктів, їхню інвентарну вартість, вказану у цих актах, та проектно - кошторисну документацію.

Якщо перевіркою встановлено факти безкоштовної передачі чи отримання ОЗ чи МЦ, треба з'ясувати чи відображені ці операції в бухгалтерському обліку на рахунку 40, а у разі необхідності здійснити необхідні зустрічні перевірки за відповідними рахунками. При цьому слід перевірити первинні бухгалтерські документи - накладні на відпуск, визначити у яких кількостях та за якою ціною були передані цінності або ОЗ.


Книга: Аудит – конспект лекцій (УДПСУ)

ЗМІСТ

1. Аудит – конспект лекцій (УДПСУ)
2. 2. Суть, мета і завдання аудиту.
3. 3. У світовій практиці бізнесу
4. 4. Аудиторська перевірка проводиться
5. Тема 2. Предмет, метод і методичні прийоми аудиту. 1. Предмет і об"єкти аудиторського контролю.
6. 2. Метод аудиторського контролю
7. 3. Власні методичні прийоми аудиторського контролю
8. Тема3. Організація, планування, стадії та процедури аудиту. 1. Основні принципи організації аудиту.
9. 2. Організацію аудиту проводить Аудиторська палата
10. 3. Аудиторські фірми
11. 3. Аудиторські фірми
12. Тема №4. Методи аудиторської перевірки облікової інформації та оцінки фінансової (бухгалтерської) звітності. 1. Об'єкти облікової інформації і її використання під час аудиту.
13. 2. Використання у контрольно-аудиторському
14. 3. Завдання аудиторської перевірки стану фінансової звітності
15. Тема 5. Аудиторський ризик і методика його визначення. 1. Аудиторський ризик і його зміст.
16. Тема №6 Методика отримання аудиторських свідчень і складання робочих документів та аудиторського заключення.
17. Тема 7. Аудит коштів та розрахунків. 1. Аудиторська перевірка наявності та збереження коштів у касі та на рахунках в банку.
18. 2. Ліміти залишку готівки в касі
19. 3. Готівкова виручка підприємств
20. 4. Підприємства та індивідуальні підприємці
21. 5. Відповідно до п.4 Положення (стандарту) бухгалтерського обліку №10 "Дебіторська заборгованість"
22. Тема 8. Аудит операцій з товарно - матеріальними цінностями та ефективності їх використання. 1. Здачі операцій аудиту з ТМЦ.
23. 2. Аудиторський контроль починається з ознайомлення аудитора з особливостями організації забезпечення матеріальними ресурсами
24. 3. Контроль операцій з витрачання МЦ
25. Тема 9. Аудит основних засобів та нематеріальних активів та ефективності їх використання. 1. Завдання, джерела та об'єкти аудиторського контролю основних засобів та нематеріальних активів.
26. 2. Важливе значення при організації проведення аудиторського контролю
27. 3. Основні напрямки аудиту операцій з надходження та вибуття ОЗ
28. 4. Порядок нарахування амортизації ОЗ регулюється
29. 5. Послідовність аудиту витрат на ремонт ОЗ
30. 6. Завдання аудиту операцій по нематеріальних активах
31. Тема 10. Аудит формування та змін статутного капіталу на підприємствах різних форм власності. 1. Завдання, джерела інформації, основні напрямки аудиту формування власного капіталу.
32. 1. Після ознайомлення з особливостями виробничо - господарської діяльності
33. 3. Особливого значення
34. Тема 11. Аудит обґрунтованості витрат виробництва та собівартості продукції. 1. Завдання, джерела інформації для проведення аудиту, нормативні акти.
35. 2. Основні напрямки аудиту
36. 3. Аудит правильності визначення собівартості продукції
37. 4. Валові витрати
38. Тема 12. Аудит готової продукції та її реалізації. 1. Завдання, напрямки аудиту, джерела інформації.
39. 2. Основні напрямки аудиторського контролю по виробничій програмі
40. 3. Аудит розпочинається з вивчення даних звітності фінансових результатів діяльності підприємства
41. 4. При наявності обсягів реалізації продукції на експорт основними напрямками аудиту
42. 5. Реальність фінансових результатів фінансово - господарської діяльності підприємств
43. Тема 13. Аудит фінансових результатів. 1. Мета і завдання аудиту фінансових результатів.
44. 2. Аудит фінансових результатів включає кілька етапів
45. 3. Аудит фінансового стану підприємства
46. 3. Аудит фінансового стану підприємства

На попередню


Додати в закладки



Додати в закладки zakladki.ukr.net Додати в закладки links.i.ua Додати в закладки kopay.com.ua Додати в закладки uca.kiev.ua Написати нотатку в vkontakte.ru Додати в закладки twitter.com Додати в закладки facebook.com Додати в закладки myspace.com Додати в закладки google.com Додати в закладки myweb2.search.yahoo.com Додати в закладки myjeeves.ask.com Додати в закладки del.icio.us Додати в закладки technorati.com Додати в закладки stumbleupon.com Додати в закладки slashdot.org Додати в закладки digg.com
Додати в закладки bobrdobr.ru Додати в закладки moemesto.ru Додати в закладки memori.ru Додати в закладки linkstore.ru Додати в закладки news2.ru Додати в закладки rumarkz.ru Додати в закладки smi2.ru Додати в закладки zakladki.yandex.ru Додати в закладки ruspace.ru Додати в закладки mister-wong.ru Додати в закладки toodoo.ru Додати в закладки 100zakladok.ru Додати в закладки myscoop.ru Додати в закладки newsland.ru Додати в закладки vaau.ru Додати в закладки moikrug.ru
Додати в інші сервіси закладок   RSS - Стрічка новин сайту.
Переклад Натисни для перекладу. Сlick to translate.Translate