Українська Банерна Мережа
UkrKniga.org.ua
Боги живуть тільки нашими молитвами. / Данило Рудий

Додати в закладки



Додати в закладки zakladki.ukr.net Додати в закладки links.i.ua Додати в закладки kopay.com.ua Додати в закладки uca.kiev.ua Написати нотатку в vkontakte.ru Додати в закладки twitter.com Додати в закладки facebook.com Додати в закладки myspace.com Додати в закладки google.com Додати в закладки myweb2.search.yahoo.com Додати в закладки myjeeves.ask.com Додати в закладки del.icio.us Додати в закладки technorati.com Додати в закладки stumbleupon.com Додати в закладки slashdot.org Додати в закладки digg.com
Додати в закладки bobrdobr.ru Додати в закладки moemesto.ru Додати в закладки memori.ru Додати в закладки linkstore.ru Додати в закладки news2.ru Додати в закладки rumarkz.ru Додати в закладки smi2.ru Додати в закладки zakladki.yandex.ru Додати в закладки ruspace.ru Додати в закладки mister-wong.ru Додати в закладки toodoo.ru Додати в закладки 100zakladok.ru Додати в закладки myscoop.ru Додати в закладки newsland.ru Додати в закладки vaau.ru Додати в закладки moikrug.ru
Додати в інші сервіси закладок   RSS - Стрічка новин сайту.
Переклад Натисни для перекладу. Сlick to translate.Translate


Вхід в УЧАН
Анонімний форум з обміну зображеннями і жартами.



Додати книгу на сайт:
Завантажити книгу


Скачати одним файлом. Книга: Адміністративний процес. Загальна частина: Навчальний посібник / Перепелюк В.Г.


РОЗДІЛ 12. ВИРІШЕННЯ СПРАВИ 12.1. Порядок проведення слухань (засідань)

У законодавстві України не завжди безпосередньо вказується на місце проведення слухань по справі. Тому вирішення даного питання віднесене на розсуд проводу. Варіантами вирішення можуть бути наступні: 1) місце, яке за обставинами справи найдоцільніше; 2) за місцем вчинення решти процесуальних дій чи за місцем виявлення обставин, що підлягають встановленню.

Хід засідання такий. Головуючий відкриває засідання, оголошує прізвища та посади осіб, уповноважених на вирішення справи, перелік питань, що розглядаються, і осіб, які беруть участь. Умовою повноважності засідання є кворум членів проводу. Кворум розгляду питання на засіданні колегіального органу встановлюється у вигляді присутності на засіданні більшості членів такого органу. Висувається також вимога до кількості голосів, що віддається членами колегіального органу за чи проти рішення. При рівності голосів рішення вважається прийнятим. У процедурах роботи деяких органів передбачається, що при рівній кількості голосів, поданих за і проти рішення, голос головуючого вирішальний.

Відсутність на слуханнях зацікавлених осіб, як правило, не може бути підставою для непроведення слухань або їх відкладення, не перешкоджає і не впливає на прийняте за результатами слухань рішення. Та якщо явка зацікавленої особи визнана обов'язковою, то слухання по справі має бути відкладене. При повторній неявці зацікавленої особи без поважної причини провід розглядає справу за її відсутності.

Зручне для учасників провадження положення Кодексу адміністративного провадження Республіки Польща про явку на слухання. Так, до особистої явки викликаний зобов'язується лише в межах міста або території територіальної громади, де він мешкає або перебуває. Обов'язок особистої явки стосується також викликаного, який проживає або перебуває в сусідній територіальній громаді чи місті.

На засідання провід може запросити представників публічних інтересів для кваліфікованого розв'язання поставлених заявником вимог. На засіданні ці працівники дають консультації зі спеціальних питань.

Наступним питанням провід вирішує потребу у відкладенні засідання. Відкладення слухань може мати місце: 1) у зв'язку з необхідністю отримання додаткових доказів; 2) залучення до участі у справі експертів та (чи) інших осіб; 3) у випадках, коли вирішення справи слід здійснити у визначений час. Ініціатива відкладення справи може виходити від учасників". При відкладенні слухань провід виносить процесуальне рішення, в якому зазначає причини відкладення та дату наступного слухання. Таке рішення доводять до відома усіх осіб, які беруть участь у справі.

Далі хід слухань такий: 1) доповідач викладає суть звернення; 2) доповідач відповідає на запитання проводу та учасників; 3) заслуховуються пояснення зацікавлених осіб, заслуховуються особи, залучені до провадження по справі , аналізуються докази по справі; 4) опрацовується проект рішення (проводиться обмін думками між членами колегіального проводу) При розробці (обговоренні рішення) проводом учасники виходять із приміщення, в якому проводилися слухання.

Однак учасники мають можливість контролювати правильність технічних операцій, що виконуються проводом при підготовці рішення. Помилки виконавців, допущені в математичних діях, при друкуванні, у процесі копіювання, розмножування або подібних дій, та інші ненавмисні технічні помилки, які провід вважає помилками виконавців, підлягають виправленню.

Провід може передавати учаснику розрахунки, на підставі яких прийматиметься остаточне адміністративне рішення, за письмовою заявою учасника, яка стверджує, що мала місце помилка виконавців.

Така письмова заява подається проводу протягом певного строку від дати надання відповідної інформації цьому учаснику. Учасник може подати проводу свої коментарі стосовно виявлених нею помилок виконавців.

Такі коментарі повинні подаватися протягом визначеної кількості днів від дати передачі розрахунків, якщо провід не продовжить строк на підставі письмової заяви учасника, яка подається протягом декількох днів від дати передачі таких розрахунків з обґрунтуванням причин продовження зазначених строків.

Ці коментарі повинні подаватися у письмовій формі проводу та всім учасникам. Учасники можуть дати відповідь на такі коментарі. Така відповідь реєструється проводом протягом декількох днів від дати закінчення строку подання коментарів, якщо провід не продовжить строк на підставі письмової заяви учасника, що подається протягом не більше 1 тижня від дати передачі розрахунків з обґрунтуванням причин продовження зазначених строків.

Провід повинен проаналізувати і перевірити коментарі та відповіді, а, у разі потреби, виправити помилки виконавців, вносячи поправки до проекту завершального адміністративного рішення. Про внесення таких поправок провід повинен інформувати учасників. Внесення поправок у зв'язку з виправленням помилок виконавців не вважається внесенням змін до проекту адміністративного рішення.

Особливостями відзначається слухання справи на особистому прийомі громадян керівництвом органу. Представник публічних інтересів за згодою громадянина може бути присутній на особистому прийомі. Очевидно, якщо позиція співробітника вигідна громадянину, то він згоден із його участю у вирішенні. А якщо ні, то не згоден. Ця норма потрібна для того, щоб повідомити проводу нову позицію лідируючого суб'єкта, якщо той її змінив після співбесіди з громадянином.


Книга: Адміністративний процес. Загальна частина: Навчальний посібник / Перепелюк В.Г.

ЗМІСТ

1. Адміністративний процес. Загальна частина: Навчальний посібник / Перепелюк В.Г.
2. Зміст
3. Передмова
4. ЧАСТИНА І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ РОЗДІЛ 1. СУТНІСТЬ УПРАВЛІНСЬКОГО АДМІНІСТРАТИВНОГО ПРОЦЕСУ 1.1. Правозастосовча природа розгляду адміністративних справ
5. 1.2. Характеристики процесуальної форми адміністративного розгляду
6. 1.3. Процесуальні та матеріально-правові основи адміністративного процесу
7. РОЗДІЛ 2. АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПРОЦЕС ЯК СКЛАДОВА УПРАВЛІННЯ 2.1. Адміністративний устрій
8. 2.2. Управлінські матеріальні та процесуальні процедури
9. 2.3. Категорії юридичних справ, що провадяться в ході адміністративного розгляду
10. 2.4. Обсяг адміністративного процесу
11. РОЗДІЛ 3. ПРИНЦИПИ АДМІНІСТРАТИВНОГО ПРОЦЕСУ 3.1. Поняття принципу адміністративного процесу
12. 3.2. Загальносоціальні принципи в адміністративному процесі
13. 3.3. Загальнопроцесуальні принципи в адміністративному процесі
14. 3.4. Спеціальні принципи адміністративного процесу
15. РОЗДІЛ 4. АДМШІСТРАТИВНО-ПРОЦЕСУАЛЬНІ ВІДНОСИНИ. 4.1. Поняття адміністративно-процесуального правовідношення
16. 4.2. Зміст і види адміністративно-процесуальних відносин
17. 4.3. Об`єкти адміністративно-процесуальних правовідносин
18. РОЗДІЛ 5. СУБ`ЄКТИ АДМІНІСТРАТИВНОГО ПРОЦЕСУ
19. РОЗДІЛ 6. ПРОЦЕСУАЛЬНІ СТРОКИ
20. 6.1. Встановлення та обчислення строків
21. 6.2. Зупинення перебігу строків
22. 6.3. Види строків
23. РОЗДІЛ 7. ПРОЦЕСУАЛЬНИЙ КОНТРОЛЬ ТА ВІДШКОДУВАННЯ ВИТРАТ В АДМІНІСТРАТИВНИХ ПРОВАДЖЕННЯХ 7.1. Процесуальний контроль
24. 7.2. Відшкодування витрат
25. РОЗДІЛ 8. АДМІНІСТРАТИВНЕ ДОКАЗУВАННЯ ТА ДОКАЗИ В АДМІНІСТРАТИВНОМУ ПРОЦЕСІ 8.1. Діяльність по доказуванню
26. 8.2. Предмет доказування
27. 8.3. Суб‘єкти доказової діяльності
28. 8.4. Засоби доказування
29. ЧАСТИНА II. ПРОВАДЖЕННЯ СПРАВ ПО ЗАЯВАХ
30. РОЗДІЛ 9. ПОРУШЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ 9.1. Подання заяви (протоколу, акта, подання)
31. 9.2. Види підвідомчості правових вимог, викладених у заяві (протоколі)
32. 9.3. Наслідки стадії порушення провадження
33. 9.4. Залишення звернення без розгляду
34. 9.5. Залишення без руху
35. РОЗДІЛ 10. АДМІНІСТРАТИВНЕ РОЗСЛІДУВАННЯ 10.1. Поняття стадії розслідування
36. 10.2. Суб`єкти стадії розслідування
37. 10.3. Наслідки адміністративного розслідування
38. РОЗДІЛ 11. ПІДГОТОВКА СПРАВИ ДО ВИРІШЕННЯ
39. РОЗДІЛ 12. ВИРІШЕННЯ СПРАВИ 12.1. Порядок проведення слухань (засідань)
40. 12.2. Рішення по справі
41. 12.3. Оформлення ходу та результатів слухань (засідань) по справі
42. ЧАСТИНА III. ПРОВАДЖЕНЯ ПО ПЕРЕГЛЯДУ АДМІНІСТРАТИВНИХ РІШЕНЬ У СПРАВАХ ПО ЗАЯВАХ
43. РОЗДІЛ 13. ПРОВАДЖЕННЯ ПО СКАРГАХ 13.1. Подання скарги
44. 13.2. Розгляд скарги
45. 13.3. Оформлення ходу і результатів провадження за скаргами
46. 13.4. Виконання
47. РОЗДІЛ 14. ПРОВАДЖЕННЯ З АДМІНІСТРАТИВНОГО ОСКАРЖЕННЯ В СПЕЦІАЛЬНОМУ ПОРЯДКУ (АПЕЛЯЦІЙНЕ ОСКАРЖЕННЯ) 14.1. Подання апеляції та підготовка справи до вирішення
48. 14.2. Порядок вирішення апеляції
49. ЧАСТИНА IV. ВИКОНАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ РІШЕНЬ РОЗДІЛ 15. ВИКОНАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ РІШЕНЬ 15.1. Безпосереднє виконання та його забезпечення
50. 15.2. Процесуальні рішення, які можуть прийматися проводом у ході виконання адміністративного рішення по суті справи
51. ДОДАТОК

На попередню


Додати в закладки



Додати в закладки zakladki.ukr.net Додати в закладки links.i.ua Додати в закладки kopay.com.ua Додати в закладки uca.kiev.ua Написати нотатку в vkontakte.ru Додати в закладки twitter.com Додати в закладки facebook.com Додати в закладки myspace.com Додати в закладки google.com Додати в закладки myweb2.search.yahoo.com Додати в закладки myjeeves.ask.com Додати в закладки del.icio.us Додати в закладки technorati.com Додати в закладки stumbleupon.com Додати в закладки slashdot.org Додати в закладки digg.com
Додати в закладки bobrdobr.ru Додати в закладки moemesto.ru Додати в закладки memori.ru Додати в закладки linkstore.ru Додати в закладки news2.ru Додати в закладки rumarkz.ru Додати в закладки smi2.ru Додати в закладки zakladki.yandex.ru Додати в закладки ruspace.ru Додати в закладки mister-wong.ru Додати в закладки toodoo.ru Додати в закладки 100zakladok.ru Додати в закладки myscoop.ru Додати в закладки newsland.ru Додати в закладки vaau.ru Додати в закладки moikrug.ru
Додати в інші сервіси закладок   RSS - Стрічка новин сайту.
Переклад Натисни для перекладу. Сlick to translate.Translate