Українська Банерна Мережа
UkrKniga.org.ua
Зараз доходи декларують лише ті, у кого їх немає. / Олександр Перлюк

Додати в закладкиДодати в закладки zakladki.ukr.net Додати в закладки links.i.ua Додати в закладки kopay.com.ua Додати в закладки uca.kiev.ua Написати нотатку в vkontakte.ru Додати в закладки twitter.com Додати в закладки facebook.com Додати в закладки myspace.com Додати в закладки google.com Додати в закладки myweb2.search.yahoo.com Додати в закладки myjeeves.ask.com Додати в закладки del.icio.us Додати в закладки technorati.com Додати в закладки stumbleupon.com Додати в закладки slashdot.org Додати в закладки digg.com
Додати в закладки bobrdobr.ru Додати в закладки moemesto.ru Додати в закладки memori.ru Додати в закладки linkstore.ru Додати в закладки news2.ru Додати в закладки rumarkz.ru Додати в закладки smi2.ru Додати в закладки zakladki.yandex.ru Додати в закладки ruspace.ru Додати в закладки mister-wong.ru Додати в закладки toodoo.ru Додати в закладки 100zakladok.ru Додати в закладки myscoop.ru Додати в закладки newsland.ru Додати в закладки vaau.ru Додати в закладки moikrug.ru
Додати в інші сервіси закладок   RSS - Стрічка новин сайту.
Переклад Натисни для перекладу. Сlick to translate.Translate


Вхід в УЧАН
Анонімний форум з обміну зображеннями і жартами.Додати книгу на сайт:
Завантажити книгу


Скачати одним файлом. Книга: УКРАЇНСЬКИЙ ПЕРЕЦЬ Ч.2 ВЕРЕСЕНЬ 1944 Р.


УКРАЇНСЬКИЙ ПЕРЕЦЬ Ч.2 ВЕРЕСЕНЬ 1944 Р.

Лист колгоспників України до ката народів Йоськи Сталіна
Кровопивцю наш, душогубе окаянний, мучителю кремлівськими, товаришу бандитський, брате німецький, юдескаріотський, сонце наше сибірське, батьку злодійський, йолопе всеросійський!

Тепер по газетах пишуть до тебе чолобитні зі всіх кінців Союзу сірих сталінських рабів (СССР). Ми добре знаємо, що трудящі не посилають тих рабських, до огиди паскудних посланій, а пишуть їх твої задолизи. Слухали ми тих брехонь, постановили власноручно написати тобі листа від справжніх колгоспників України славною мовою українською.

Ти, бандюго, видаєш себе за визволителя і спасителя України, кричиш, що дав нам, бідним, "щастя й волю". Скажи ж, кривавий собако, хто віддав Україну Гітлерові, хто допустив німця на нашу землю? Це ж ти помагав Гітлерові багатіти та озброюватись до зубів, ти годував його нашим хлібом і поміг йому завоювати народи Європи. Скажи, юдо, скільки ти тисяч марок взяв у Гітлера за більшовицько-німецький союз у 1939 році? Це ж ти тоді завіз німцям 3 міліарди пудів українського хліба, завіз їм 400 тисяч тон бориславської нафти, ти відправив їм 57 тисяч вагонів худоби. Відгодувавши черево, Гітлер рушив на нашу землю. Де ж тоді ділась твоя дурна сила? Ти втік, як різницький пес, аж за Волгу, вкравши все наше добро. Думаєш, що ми забули як твої осавули, тікаючи, торощили на цурки наші трактори, комбайни і молотарки? Ми не забули як ревла худоба, коли її гнали за Дніпро, а далі в Самарщину, щоб там мала на чім жирувати твоя більшовицька зараза.

Перед нами ще стоять свіжі братні могили і гори трупів українських робітників і селян, що їх замучили червоні звіріенкаведисти. Ми ще чуємо плач і бачимо сьлози українських матерів, жінок і сестер, які провожали 15 тисяч домовин у Києві, 7 тисяч у Львові, 11 тисяч у Вінниці, 3 тисячі в Луцьку, 2 тисячі в Умані, в Білій Церкві і десятки тисяч по всіх інших містах, містечках і селах України. Це був твій "прощальний подарунок" українському народові в 1941 році.

Ми кривавим потом умивались на колгоспній панщині, ми як мухи гинули з голоду, з нас латану сорочку здирали більшовицькі окупанти і витрясали останню щербату копійку на "трабуй-позику". Все це добро йшло ніби на "абарону атечества". А замість оборони Україна побачила чорну сталінську зраду і запроданство. Ти, розбійнику, віддав нас у руки свого молочного брата Гітлера!

Чуєш, світовий бандите! Через тебе наші сини вмирали і вмирають по німецьких таборах! Відповідай, катюго, чому американські та англійські полоненні вояки щотижня одержують харчі зі своєї батьківщини? Адже вони також воюють з німцем, але не гинуть з голоду за дротами. А наша "найщас-ливіша країна в світі", наш закаляний "батько" на міг послати сухарів своїм полоненим воякам? Якого ж чорта варта така "батьківщина"? Який дурень вмиратиме за неї?

Ти, людожере, віддав наших синів у німецьку неволю, ти віддав у німецький ясир наших чорнобривих дочок. Жоден більшовик, жоден сталінський слуга не поїхав до Німеччини. Погнали туди лише українських колгоспників. Ти так постарався. Руками Гітлера ти масово винищував наш народ, почавши цю каїнову роботу голодом в 1932 році. Гітлер пройшовся вогнем і мечем по Україні, а ти пригирився домучувати нас? Обидва ви звірячої породи, обидва полощете ножі в українській крові. Вам потрібен лише наш хліб, вугіль і метал, а народ український ви однаково винищуєте. Грабував Україну німець - грабує і сталінець. Сидів на українській шиї гітлерівський кат-прусак Еріх Кох. Тепер сидить на нашій спині кремлівський посланець, катюга-москаль Нікітка Хрущов. Німець заставляв нас битись за "нову Європу", а ти гониш умирати за Сибір, за голодні трудодні, за тюрми, табори і національне поневолення.

Німець, відступаючи, взяв з нас останнє рам'я, а твої песиголовці живцем шкуру деруть. Лише за півтора місяця більшовицької окупації в Камянець-Подільській області Нікітка Хрущов пограбував 930тисяч центнерів хліба, 123 тисячі центнерів м'яса, 3 міліони літрів молока і заставив нас підписати прокляту "грабуй-позику" на 95 міліонів карбованців. Таке здирство і знущання відбувається по всіх областях України. За кров, за могили, за грабіж ти робиш на наших синів та дочок звірячі облави і заставляєш їх класти голови на передовій лінії фронту! Ти хочеш по наших трупах пройти на Балкани, щоб і там царем стати? Хочеш і туди занести робітничі злидні і колгоспну коросту? Не діждеш! Ми не будемо воювати за більшовицький соціал-імпереіялізм!

Ми, селяни України, правнуки славних запорожців, онуки звитяжних коліїв, сини кубанських козаків, на цілий світ заявляємо:

Україна не буде ходити в більшовицько-московському ярмі!
Україна разом з усіма поневоленими народами буде боротись проти гітлерівсько-сталінських окупантів!

Хай живе свята боротьба за Самостійну Україну! Слава Українській повстанчій армії! Смерть світовим катам - Гітлеру і Сталіну!

Лист власноручно підписали

2 міліони 998 тисяч 876 колгоспників України

Із-за гір та з-за високих
Кат прокажений летить,
Щоб в сльозах, у горі й крові
Всі народи утопить.
За ним банда його лине
З лютим жахом у очах.
Голод,злидні та руїна
Застеляють їхній шлях.
Зашуміли сині води,
Сколихнулася земля.
Визволяються народи
Від диявола з Кремля.
Шепче вітер у діброві -
"Вже розплати близько час,
Не буть Сталіну між нами,
Не буть кату поміж нас".

Червоноармійські жаpmu

Питають червоноармійця на політгодині:
- Хто твій зовнішній ураг?
- Істинний зовнішній ураг після Гітлера буде англієць.
- А внутрішній?
- Внутрішний мій ураг - це майор Кречетов. Потому, як щоденно б'є і хахлом-предателєм називає.
За Сталіна на Україні був чистий рай, тільки той рай був спереду. Наприклад; райпартком, райвиконком, райзаготзерно, райенкаведе. А за Гітлера також був рай на Україні, тільки рай ззаду, як от: швайнерай, молькерай, фляйшерай, поліцай зіхерай та інші "раї".
Племінник Лазара Кагановича - Абраша - пише листа до своєї жінки: "Дарагая Сара! Я накожусь в передовой лінії, возлє Ташкєнта. А як потребує родіна і товаріщ Сталін, я поєду єщо дальше, в Чіту".
Двоюрідний брат цього ж так; .і Кагановича - Мойше - пише:
"Нашимі войськамі окуповані все лучшіє города Дальнєго Востока, з боєм взят Хабаровск і Владівосток. В последнєє время наші войска продвігаются на Запад".

Бувайте здорові

І знову в колгоспах вимотують жили,
Жеруть Україну Хрущови червиві.
Паскудять, прокляті, Дніпровії води,
Пливуть у Расєю гусей хороводи.
І знову в колгоспах трудо-дисципліна,
Виблискують ребра, регочуть коліна.
Бо вівці і свині й рс гату скотину
Вивозить комуна в далеку чужину.

Бодай би згоріла потвора зірката,
Яка була б рада вкраїнськая хата.
Ми зразу створили ударну бригаду,
Високу могилу насипали б гаду.
Ото б були люди веселі і раді,
Трималися б гордо, немов на параді.
Гуляли б достепгки, всміхалася б чарка,
Мовляла б до гостей рум'яна Наталка:

Ну ж їжте, гу пяйте, шановнії гості,
Не маю тепер я ні крапельки злості.
На полі-роздолі зеленії межі,
В дубовій коморі дві скрині одежі.
В загаті гуляє породиста льоха,
Пасе три корови небога Явдоха.
Цокочуть на пташні всілякії птиці,
Танцюйте ж, дівчата, і ви, молодиці.

Встає кум Микола Наталці в підмогу:
Скажу своє слово та й гайда в дорогу.
Бажаю всім щиро, щоб ви та й віднині
Родили щороку не менш по дитині.
Нехай виростають безстрашні герої,
Будують державу на згарищах Трої.
У рідній державі ми будем безпечні,
З сусідами будуть стосунки сердечні.

Коли ж хто захоче топтать наші трави,
На захист повстануть могутнії лави.
Старі й молодиці, і хлопці й дівчата -
Всі стануть відважно із крісом на чатах.
Та поки те прийде, тримайтесь завзято,
А я від'їжджаю в УПА воювати.
Червоного гада я битиму в спину,
Аж поки здобуду Соборну Вкраїну.

Повстанче яблучко

Врезка1

Ой, яблучко да -
Над руїною.
Гандлювали Гітлер, Сталін
Україною.
Гітлер тягне яйкі, брот -
Сталін дивиться.
А тепера на зворот...
Гітлер кривиться.
Ой яблучко - да
Із галузкою.
Ми помиримо обох
Та й мотузкою!
Джугашвілі сидить,
Зубом клацає.
Гітлер в гору глядить,
Штани мацає.
Не поїду на Сибір,
Я дівчина проста.
Нам і дома, аби хіть,
Всім роботи доста.
Проти серця тризуб,
За плечима "фінка".
Не поїду в Фатерлянд,
Бо я українка,
Ні совєцькая,
Не німецькая.
Українко моя Молодецькая.
Гітлер брукву їсть Із лушпиною.
Гірко сльози ллє За Україною.
Ой не так він ллє
За Україною.
Сняться яйкі, сниться брот
З солониною.
Гітлер з Сталіном
Удвох кумалися.
І до смерти любитися Присягалися.
Присягалися
І божилися.
В Україну закохались -
Посварилися.
Україно моя! Серце скочило.
Обійняв би тебе, -
Руки скорчило.
Ні за Сталіна,
Ні за Суворова,
Ні за Гітлера,
На разум хворого.
За Україну,
За безмежную.
Ні від Йоськи, ні від Фріца
Незалежную.
Гітлер каже: "о, майн гот!"
Сталін каже: "Боже!"
УПА каже: "один чорт -
Це вам не поможе".
Йоська Сталін -
гей Зі злости давиться.
Самостійна Україна
Не нравиться.
І Адольф кричить:
Да не нравиться.
Жере брукву замість яйкі,
Слізьми давиться.
Ой,яблучко - да
Із кровиною.
Гей котися скільки духу
Україною.
В Фатерлянді я була.
Бачила Європу.
Ще й до дому привезла
Вошей цілу копу.
І в Сибірі я була
По "раю" гуляла.
І тепер вже знаю на що
"Фінку" я доп'яла.
Сталін молиться -
да Сповідається.
Патріярхом зробитися
Собирається.
Не моліться душогуби,
Бог образиться.
Гітлер здохне в
Фатерлянді
Сталін сказиться.
Сталін хрест нап'яв
Взяв кадильницю.
Ходи, ходи до УПА
По кропильницю.
Ой,кропильниця
Ой, ти ладная,
Кулеметная -
Самозарядная.
Ой, і де ж я не була,
Скільки того дива.
У Москві все шкереберть,
А в Берліні криво.
Комуністи були,
Ликом годували.
А фашисти прийшли
Й те пограбували.
Я в колгоспі була,
Воші годувала.
Визволителі прийшли -
Знов в колгосп попала.
Я в колгоспі була
Та й сказала годі!
Ще й із кріса розпишусь
При усім народі.

Врезка2

БІЛЬШОВИЦЬКА ПРАКТИКА НА УКРАЇНСЬКИХ ЗЕМЛЯХ

Подякa шахтарів

На шахтах під Макіївкою (Донбас) появився зі свитою представник райвідділу нквд, який намагався заарештувати старого шахтаря-десятника за те, що той не перевиконав нових
шаленних планів видобутку вугілля.
Шахтарі радо привітали енкаведиста, обступили його і почали качати, а потім спільними силами піднесли його на височину телеграфного стовпа. А щоб він звідти не впав, то прив'язали його за шию мотузом.

Винахід cmaлінськux людоловів

Винахідник петроградської фабрики колючого дроту видумав новий засіб для мобілізації на фронт трудящих СССР.
Перед мобілізацією кожний населений пункт обводиться потрійним колом з колючого дроту. Потім пускають до села танки без залог, з яких гукають патефони: "Всі на фронт! Ми занесемо колгоспне щастя до Іспанії та Дарданелів! Хто протикуля в лоб!"
Перед виїздом на вогневу лінію кожний мобілізований одержує на шию таку заводну машинку, яка цілих 30 хвилин (навіть після того, як червоноармієць мертвий) кричить: "За Родіну! За Сталіна! За Кагановича! За колгоспи! За позику! Уррр-а-а-а-а!"
Кремль цей винахід охоче прийняв і застосував його в життя. Винахідника нагороджено медаллю "За відвагу".

Від київського облвідділу НКВД

Виконуючи волю Сталіна, на Україні приступлено до відбудови важливих установ, які були зруйновані війною. І так за короткий час роботи нквд в Київській області.відбудовано і пущено в хід 20 великих тюрем та 48 перехідних тюрем, а також відремонтовано 25 "чорних воронів" з ґратами. Всі тюрми забезпечені кліщами, залізними гаками, електртостільцями, нагаями, битим склом, голками та іншими приладдями, які потрібні для тортур, підвішування та колесування арештованих.

Доброякісні кайдани та механізовані шибениці

До Києва приїхали стахановці московського заводу по виготовленню ручни[х] кайданів та механізованих шибениць. Московські винахідники Сєров і Палачов хвалилися, що виробничий план виконано на 1000 проц. Особливо доброякісні кайдани та шибениці вироблено і відвезено для трудящих України.


З друкарні "Смерть гітлерівсько-сталінським катам"

Інститут української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського
Видавництво "Літопис УПА"
Головне архівне управління при Кабінеті Міністрів України
ЛІТОПИС УПА Нова серія Том 1
Видання Головного Командування УПА
Київ 1995 Торонто

При використанні матеріалів сайту посилання на © "Iсторичний веб-сайт UKRAЇNARUS`"- http://ukrayinarus.cjb.net - є обов'язковим

Книга: УКРАЇНСЬКИЙ ПЕРЕЦЬ Ч.2 ВЕРЕСЕНЬ 1944 Р.

ЗМІСТ

1. УКРАЇНСЬКИЙ ПЕРЕЦЬ Ч.2 ВЕРЕСЕНЬ 1944 Р.

На попередню


Додати в закладкиДодати в закладки zakladki.ukr.net Додати в закладки links.i.ua Додати в закладки kopay.com.ua Додати в закладки uca.kiev.ua Написати нотатку в vkontakte.ru Додати в закладки twitter.com Додати в закладки facebook.com Додати в закладки myspace.com Додати в закладки google.com Додати в закладки myweb2.search.yahoo.com Додати в закладки myjeeves.ask.com Додати в закладки del.icio.us Додати в закладки technorati.com Додати в закладки stumbleupon.com Додати в закладки slashdot.org Додати в закладки digg.com
Додати в закладки bobrdobr.ru Додати в закладки moemesto.ru Додати в закладки memori.ru Додати в закладки linkstore.ru Додати в закладки news2.ru Додати в закладки rumarkz.ru Додати в закладки smi2.ru Додати в закладки zakladki.yandex.ru Додати в закладки ruspace.ru Додати в закладки mister-wong.ru Додати в закладки toodoo.ru Додати в закладки 100zakladok.ru Додати в закладки myscoop.ru Додати в закладки newsland.ru Додати в закладки vaau.ru Додати в закладки moikrug.ru
Додати в інші сервіси закладок   RSS - Стрічка новин сайту.
Переклад Натисни для перекладу. Сlick to translate.Translate