Додати в закладки
Переклад Translate
Вхід в УЧАН Анонімний форум з обміну зображеннями і жартами. |
|
Скачати одним файлом. Книга: ІНВЕСТОЗНАВСТВО. В. Г. Федоренко. Частина 2.
М
Маклер — посередник під час укладання угод на фондових, торгових і валютних біржах, який виконує операції за рахунок клієнтів і одержує грошову винагороду у вигляді комісійних.
Маркетинг — система управління виробничою і збутовою діяльністю, заснована на комплексному аналізі ринку і спрямована на вирішення проблеми реалізації продукції шляхом цілеспрямованого формування попиту на продукцію і послуги.
Менеджмент — сукупність принципів, методів, засобів і форм управлін-ня виробництвом, розроблених і застосовуваних у США й інших краї-нах з метою підвищення ефективності виробництва і збільшення прибутків.
Методи фінансування інвестицій — принципові підходи до фінансування окремих інвестиційних проектів або програм. До основних методів фінансування інвестицій належать повне самофінансування, акціонування, кредитне фінансування, лізинг і селенг, змішане фі-нансування.
Міждилерський, або "вуличний", ринок, також торгівля “з прилавка” — купівля-продаж цінних паперів (майже всіх облігацій і частини акцій) по телефону, минаючи торговий зал біржі.
Місце — термін, що означає право брокерської фірми торгувати на фон-довій біржі й мати трейдерів у її торговому залі.
Моніторинг — систематичне спостереження за справжнім станом фірми, підприємства, організації з метою порівняння з бажаним.
Моніторинг інвестиційного ринку — механізм здійснення підприємством (фірмою) постійного спостереження макроекономічних факторів розвитку інвестиційного ринку й окремих його сегментів з метою оцінювання інвестиційного клімату та його поточної кон’юнктури.
Моніторинг реалізації інвестиційних проектів— механізм здійснення пос-тійного спостереження за важливими поточними результатами реалі-
460
зації всіх інвестиційних проектів підприємства (фірми) в умовах кон’юнктури інвестиційного ринку, що постійно змінюється.
Мультиплікатор інвестиційних витрат — коефіцієнт, який показує, у скі-льки разів сума приросту національного доходу перевищує суму при-росту чистих інвестицій в економіку країни. Модель такого мультиплі-катора розробив Д. Кейнс.
Книга: ІНВЕСТОЗНАВСТВО. В. Г. Федоренко. Частина 2.
ЗМІСТ
На попередню
|