Додати в закладки
Переклад Translate
Вхід в УЧАН Анонімний форум з обміну зображеннями і жартами. |
|
Скачати одним файлом. Книга: ІНВЕСТОЗНАВСТВО. В. Г. Федоренко. Частина 2.
14.6. ОРГАНІЗАЦІЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПРОЕКТУ
У цьому розділі бізнес-плану мають бути викладені юридичні питан-ня, структура й організація управління як на стадії здійснення капіталь-них вкладень, так і в період експлуатації об’єкта інвестування.
Необхідно визначити організаційно-правову форму реалізації інвести-ційного проекту. Він може бути реалізований у межах організаційно-пра-вової форми ініціатора чи інвестора шляхом створення нового підприєм-ства (акціонерного товариства, спільного підприємства, товариства з обмеженою відповідальністю). Слід визначити основні причини й пере-ваги, що зумовлюють вибір саме такої юридичної форми, зазначити ос-новних працівників, їхню частку у статутному капіталі, методику розпо-ділу доходів від діяльності.
309
Якщо інвестиційний проект намічається реалізовувати за участю державного капіталу, потрібно роз’яснити систему підпорядкованості та межі втручання вищих органів у господарську діяльність підприєм-ства.
Далі рекомендується описати структуру управління та відносини між учасниками під час реалізації інвестиційного проекту. Це стосується на-самперед якісного складу управлінських кадрів замовника, які здійсню-ватимуть оперативне керування проектом.
ОРГАНІЗАЦІЯ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ОБ'ЄКТА ІНВЕСТУВАННЯ
Важливо навести організаційну структуру управління на стадії експ-луатації, тобто після введення в дію об’єкта інвестування. Схематично можна зобразити основні управлінські підрозділи нового підприємства, їх підпорядкованість і взаємозв’язок, а також описати кандидатури й ді-лові риси керівного складу.
В окремому розділі бізнес-плану можна відобразити план (стратегію) маркетингу, де розглядаються питання активізації ринку, стратегії ціно-утворення, збуту, реклами, сервісу. Ці питання виокремлюються в само-стійний розділ у таких випадках:
- у разі виходу на ринок з принципово новим видом продукції, послуг;
- при реалізації продукції за межі означеного регіону, її експорту;
- за високого рівня конкуренції на відповідному товарному ринку регіону.
В інших випадках питання, пов’язані зі збутом продукції, відобража-ються в розділі “Аналіз ринку”, що було зроблено в описі типової струк-тури бізнес-плану.
Книга: ІНВЕСТОЗНАВСТВО. В. Г. Федоренко. Частина 2.
ЗМІСТ
На попередню
|